E-věci potřebují svou tvář

Aby byl tento web dokonalý, měl by krásně vypadat. Snažím se, jak umím, ale jedna věc mi chyběla.
Když nabízím elektronické produkty ke stažení, co vlastně nabízím? Věci, na které se můžete dívat ve svém počítači. Jen jedničky a nuly, ze kterých se skládají písmenka, tabulky, grafy a obrázky. Ale jak vypadá taková e-knížka? Nebo e-předloha? Nemůžete si na ni sáhnout, dokonce ji nemůžete ani vyfotit. Vlastně je jako duše – existuje, mnohé nám říká a ukazuje, ale nevíme, jak vypadá zvenku.

Udělala jsem si radost a koupila si přístup do aplikace, která umí tyto nehmotné věci zhmotnit.
Lépe řečeno – ukázat, jak by vypadaly, kdyby hmotné byly. Dát jim tvář.
A tak rozjímání (Poselství křížkového umění) vypadá jako zápisníček, malá příručka Vyšívání zblízka jako sešitek a předloha Veverka jako sešit se spirálkou z rychlovazače. (Když ji posílám předlohy vytištěné, tak takhle opravdu vypadají!) Není to podvod, pracuji-li s nehmotnými věcmi (soft), je to vše jen pro vaši lepší představu. Budu je potřebovat často, protože pro vás chystám mnoho předloh k vyšívání. Není to nádhera?

poselstvi-krizkoveho-umeni-cover-nahled vysivani-zblizka-cover-nahled veverka-cover-nahled

Kam na obaly k e-věcem chodím

Dlouho bylo v této oblasti na českém trhu vakuum, díra. A tak internetoví podnikatelé museli hledat všelijaká cizácká anglicky mluvící řešení za dolary či eura. Některé aplikace jsou zdarma (samozřejmě s vodoznakem), jiné jen na zkoušku (když potřebuješ jen jednorázové vytvoření) a nebo na omezený počet dní. Málokdy však umějí nabídnout výběr variant pro různé účely, nálady či zaměření. Někteří to dokonce řešili samodomo pachtěním se v různých programech, aby z 2D obrázku udělali 3D dojem. Neříkám, že je to špatně.

2016-05-08-e-veci-potrebuji-svou-tvar-1Ale TOHLE je dokonalé. Konečně se našla parta českých chytrých kluků, kteří to vzali za správný konec a vytvořili aplikaci Your Cover. Pro nás, obyčejné české lidi. Počkala jsem si, až tuto službu vypustí na denní světlo a nelituji. Obsluha je jednoduchá, jasná a výsledek skvostný – v několka velikostech, se stínem či bez stínu, jak kdo chce. A mnoho typů a poloh sešitů, knih, čteček, cédéček či reklamních tašek.

Mám-li dát za tuto službu někomu peníze, raději je dám těmto klukům, než nějakým zahraničním cizincům.

Mají ode mě jedničku s hvězdičkou (nebo pět zlatých hvězdiček, chcete-li).

Miroslava Zudová
Tvůrce vyšívaných obrazů.

Podívejte se do Obrazárny nebo si přečtěte Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *